Examenrooster & pre-testen

Wil je meer weten over de gradaties binnen Krav Maga of weten hoe je examen kunt doen, kijk dan hier voor volwassenen en hier voor jeugd.

P1, P3, P5 & pre-testen

(afgenomen door Protect Invest)

P1 (lokaal examen)

Zondag 3 februari 2019
Tijd: 13:30 – 16:00 uur
Locatie: Amsterdam-Oost
Zaal: Studio 3

P3 (lokaal examen)

Zaterdag 4 mei 2019
Tijd: 10:00 – 14:00 uur
Locatie: Nieuwegein
Zaal: DOJO

P5 (lokaal examen)

Zaterdag 4 mei 2019
Tijd: 10:00 – 14:00 uur
Locatie: Nieuwegein
Zaal: DOJO

Pre-testen

P1
Donderdag 13 december t/m woensdag 19 december 2018
(Lokaal examen P1 = zondag 3 februari 2019)

P2
Donderdag 13 december t/m woensdag 19 december 2018
(Centraal examen P2 = zondag 10 februari 2019)

P4 + G
Donderdag 13 december t/m woensdag 19 december 2018
(Centraal examen P4 = zondag 9 februari 2019)

P3 + P5
Maandag 21 januari  t/m zondag 27 januari 2019
(Lokale examens P3 + P5 = zondag 9 maart 2019)

Meer informatie over pre-testen vind je hier.

P2, P4 & G*

(afgenomen door de IKMF)

P2 (centraal examen)

Zondag 10 februari 2019
Zaterdag 29 juni 2019
Zondag 27 oktober 2019

Meer informatie: www.ikmf.nl/events

P4 (centraal examen)

Zaterdag 9 februari 2019
Zondag 30 juni 2019
Zaterdag 26 oktober 2019

Meer informatie: www.ikmf.nl/events

G (centraal examen)

Zaterdag 9 februari 2019
Zondag 30 juni 2019
Zaterdag 26 oktober 2019

Meer informatie: www.ikmf.nl/events

*De vermelde data voor P2, P4 en G zijn onder voorbehoud van wijzigingen. Het meest actuele overzicht van examens staat op de eventpagina van de IKMF.

Jeugd

K1, K3, K5, J1, J3, J5 (lokaal examen)

22 januari tot 14 februari 2019
Tijd: Zie overzicht :Examen/Pre-Test dagen
Locatie: alle jeugdlocaties

17-30 juni 2019
Tijd: nog niet bekend
Locatie: alle jeugdlocaties

EXAMEN / PRE-TEST DAGEN:


Dinsdag 22 januari 2019

Nieuw-Vennep
Kalslagerring 19
2151 TA  Nieuw-Vennep

□ GROEP 2
         
Jeugd   7-11 jaar: KIDS WIT
Tijd: 17:00-18:00 uur
Examen – Kids GEEL

□ GROEP 2
Jeugd   7-11 jaar: KIDS GEEL 
Tijd: 17:00-18:00 uur
Pre-test – Kids ORANJE


Donderdag 24 januari 2019
Nieuw-Vennep
Kalslagerring 19
2151 TA  Nieuw-Vennep

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J0 (wit)
Tijd: 18:30-19:30 uur
Examen – Junior – J1
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids wit of kids geel dan ga je examen doen voor junior – J1

□ GROEP 3 
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J1 (geel)
Tijd: 18:30-19:30 uur
Pre-test – Junior – J2
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids oranje dan ga je pre-test doen voor junior J2.


Zaterdag 26 januari 2019
IJmuiden
Willemsbeekweg 80 A
1971 GZ  IJmuiden
□ GROEP 2
Jeugd   7-11 jaar: KIDS WIT
Tijd: 10:00-11:00 uur
Examen – Kids GEEL

□ GROEP 2
Jeugd   7-11 jaar: KIDS GEEL
Tijd: 10:00-11:00 uur
Pre-test – Kids ORANJE

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J0 (wit)
Tijd: 11:00-12:00 uur
Examen – Junior J1
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids wit of kids geel dan ga je examen doen voor junior J1.


Zondag 3 februari 2019
Amsterdam Noord – (USC)
Science Park 306
1098 XH  Amsterdam

□ GROEP 1
Jeugd   5-  7 jaar KIDS WIT
Tijd: 09:30-10:30 uur
Examen – Kids WIT – sublevel

□ GROEP 2
Jeugd   8-11 jaar KIDS WIT
Tijd: 10:30-12:00 uur
Examen – Kids GEEL

□ GROEP 2
Jeugd   8-11 jaar: KIDS GEEL
Tijd: 12:00-13:30 uur
Pre-test – Kids ORANJE

□ GROEP 2
Jeugd   8-11 jaar: KIDS ORANJE+BLAUW                                 Tijd: 13:30-15:30 uur
Examen – Kids GROEN+BRUIN

□ GROEP 2 
Jeugd   8-11 jaar: KIDS GROEN
Tijd: 13:30-15:30 uur
Pre-test – Kids BLAUW


Maandag 4 februari 2019
Amsterdam Zuid (GM)
Gustav Mahlerlaan 2920
1082 LR  Amsterdam

□ GROEP 2
Jeugd   7-11 jaar KIDS WIT
Tijd: 17:30-19:00 uur
Examen – Kids GEEL


Donderdag 7 februari 2019
Nieuwegein
Merweplein 1
3432 GN  Nieuwegein

□ GROEP 2
Jeugd   8-11 jaar KIDS WIT
Tijd: 16:45-18:45 uur
Examen – Kids GEEL

□ GROEP 2
Jeugd   8-11 jaar: KIDS GEEL
Tijd: 16:45-18:45 uur
Pre-test – Kids ORANJE


Zondag 10 februari 2019
Amsterdam Zuid (USC)
Science Park 306
1098 XH  Amsterdam

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar JUNIOR – J0 (wit)                                   
Tijd: 09:30-11:30 uur
Examen – Junior J1
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids wit of kids geel dan ga je examen doen voor junior J1.

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J1 (geel)
Tijd: 11:30-13:30 uur
Pre-test – Junior J2
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids oranje dan ga je pre-test doen voor junior J2.

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar JUNIOR – J2 (oranje)
Tijd: 13:30-15:30 uur
Examen – Junior J3
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids groen dan ga je examen doen voor junior J3.

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J3 (groen)
Tijd: 13:30-15:30 uur 
Pre-test – Junior J4
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids blauw dan ga je pre-test doen voor junior J4.

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar JUNIOR – J4 (blauw)
Tijd: 13:30-15:30 uur
Examen – Junior J5
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids bruin dan ga je examen doen voor junior J5.


Woensdag 13 februari 2019
Den Bosch
Marathonloop 7
5235 AA  ‘s-Hertogenbosch

□ GROEP 1
Jeugd   5-  7 jaar KIDS WIT
Tijd: 15:00-15:50 uur
Examen – Kids WIT – sublevel

□ GROEP 2
Jeugd   8-11 jaar KIDS WIT
Tijd: 16:15-17:15 uur
Examen – Kids GEEL


Donderdag 14 februari 2019
Den Bosch
Marathonloop 7
5235 AA  ‘s-Hertogenbosch

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J0 (wit)
Tijd: 18:45-20:15 uur
Examen – Junior J1
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids wit of kids geel dan ga je examen doen voor junior J1.

□ GROEP 3
Jeugd 12-17 jaar: JUNIOR – J1 (geel)
Tijd: 18:45-20:15 uur 
Pre-test – Junior J2
Let op! Zit je in de junior groep en ben je kids oranje dan ga je pre-test doen voor junior J2.

K2, K4, J2, J4 (centraal examen)

Zondag 16 juni 2019

Meer informatie: www.ikmf.nl/events